Merhabalar,Sizlere her türlü hizmeti sunmak boynumuzun borcu. Evet abartmıyoruz. Çünkü biz bu işi severek yapıyoruz. Severek yapmadığınız işi düzgün yapmazsınız ve müşterileriniz memnun kalmaz veya yaptığınız iş sonucunda iyi bir iş olarak adlandırılmaz. Bizlerde sizlere sunduğumuz çekici ve en yakında çekici hizmetleri bu anlayış ile yapıyor ve severek yapılan iş her zaman en güzel iştir diye mottomuzu bu yönde belirliyoruz.

Bahçeşehir oto çekici, en yakında çekici ailesi olarak sektörde ki 10 yılı aşkın tecrübemiz ile her an her dakika sizlere yardımcı oluyoruz. Elimizde ki etkin ve donanımı tam ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile çekici ve en yakında çekici hizmetleri konusunda sizlerin ihtiyaçlarınızı anında çözüyoruz. Oto kurtarıcı ve çekici konusunda sizlerin istekleri konusunda kendimizi her zaman geliştiriyoruz. Bunlar sizlerin her zaman faydası konusunda olmuştur. Elimizdeki sistemler ve destekler sayesinde yolda kaldığınız zaman aklınızda tereddüt olmadan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bugün sizlere sunduğumuz hizmetler sayesinde hizmet ağımızı oldukça genişlettik ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve sorunlarını hiçbir zaman cevapsız bırakmadık. Oto çekici ve kurtarıcı ne iş yapar diye merak ediyorsanız sizlere biraz bunu anlatalım. Oto çekici ve kurtarıcı hizmetleri sizlerin trafikte karşılaştığınız sorunlarla mücadele etmede sizlere aktif destek sunan hizmetlerdir. Araçlarınızda oluşan herhangi bir arıza durumunda veya araçlarınızın bir yerde bir yere nakliyesi gerektiği durumlarda sizlere tam destek sunan hizmetlerdir.

Örneğin aracınızın yolda motoru arızalanabilir, fren sistemlerinden sorunlar oluşabilir veya Allah korusun bir trafik kazasına karışabilirsiniz veya sizden kaynaklanmasa bile trafikte bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Oto kurtarıcı ve çekici hizmetleri sizlerin bu gibi durumlarda yardımcısı olmaktadır. Bahçeşehir çekici ve oto kurtarıcı hizmetleri ailesi bu gibi durumlarda sizlerin yardımına anına koşarak sizlerin içinde bulunduğu zor durumdan kurtarmak ve aracınızı güvenle tamir, bakım ve onarımı için yetkili servislere ulaştırılması konusunda yardımcı olur. Veya aracınızı istediğiniz yerden alır ve bir başka istediğiniz yere teslimini gerçekleştirir.

Hizmet politikalarımız gereği  Bahçeşehir çekici ve oto kurtarıcı ailesi olarak sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. İletişim numaralarımız üzerinden sizlere 7/24 destek sunuyoruz. Gerek web sitemiz üzerinden gerek ise bizlere WhatsApp iletişim numaralarımız üzerinden istek ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Trafikte karşılaştığınız herhangi bir sorun durumunda da bu iletişim kanallarımız üzerinden bizlere her an ulaşabilirsiniz. Sizlerin can, mal ve araçlarınızın güvenliği bizler için önemlidir.

Bahçeşehir çekici ve oto kurtarıcı ailesi olarak herkese sevgiler ve saygılar.