Bahçeşehir Çekici ailesinden herkese merhabalar,

Bugün sizlere sunduğumuz bir başka hizmetimizden bahsetmek istiyoruz. Biliyorsunuz ki bizler sizlere hizmette sınır yok anlayışı ile sahip çıkıyor ve nerede olursanız olsun ve sorun ne olursa olsun sizlerin yardımına koşmak için canla başla çalışıyoruz. Bu hizmetimizin adı Bahçeşehir Yol Yardımı. Evet yanlış duymadınız. Yol yardımı ve yol yardımı asistanı hizmeti sunuyoruz. Gelin isterseniz biraz size yol yardım hizmeti nedir ve neleri kapsar ondan bahsedelim. Yol yardım hizmeti nedir?

Aracın ile yolda kaldığında seni bu durumdan kurtarmak için yapılan tüm bu hizmetler yol yardım olarak adlandırılabilir. Bu hizmet sayesinde ekip aracının arızalandığı konuma ulaşım sağlar ve sorunun en kısa süre içerisinde çözülür.

365 gün 7/24 yol yardım hizmetinden yararlanabilirsin.

Peki Bu Yol Yardım Hizmeti Neleri Kapsar?

1-Aracın kaza yapması veya bozulması gibi durumlarda aracı çekme hizmeti,

2-Aracın yakıtının biterek yolda kalması gibi durumlarda yakıt temin edilmesi hizmeti,

3-Aracın lastiğin patlaması gibi durumlarda lastik değişim hizmeti,

4-Anahtarın bozulması, unutulması veya kaybolması gibi durumlarda çilingir hizmeti, yol yardım hizmeti kasko sigortası dahilinde otomatik devreye girmektedir. Poliçeden poliçeye farklılık gösterse de kasko sigortası poliçelerinde yer alan bazı yol yardım hizmetleri ise şunlardır;

a-    İkame araç temini,

b- Aracın yolda kalması durumunda seyahat tamamlama, otel temini, tıbbi yardım hizmeti,

c- Seyahat tamamlama süreci için sürücü temini,

d- Aracın ihtiyacı olan yedek parça temini.

Yukarıda bahsettiğimiz şeyler genel anlamı itibari ile böyledir. Sigorta şirketleri siz sigorta yaptırırken size yol yardım hizmeti alır mısınız diye sormaktadır. Bazıları ekstra olarak sunmaktadır bazıları ise size bu hizmeti sigorta paketi içerisinde sunmaktadır. Sizler bu paketi almadığınız zaman yol yardım hizmetinizden faydalanamazsınız. Böyle olunca da yolda kaldığınız durumlarda çekici ve oto kurtarıcı hizmetlerine ihtiyaç duyarsınız. İşte tam bu noktada sizlere Bahçeşehir çekici ve oto kurtarıcı hizmetleri ailesi yardımcı olur. Sizler trafikte hangi sorunla karşılaşırsanız karşılaşın bizler sorunun çözümü için anında ve özenle sizlerin yanında olacağız.Yol yardım hizmeti için bizler sizlerin her zaman yanında olacağız.

Elimizde bulundurduğumuz kaliteli ve son teknolojiye sahip donanımlar ile yol yardımı konusunda ve oto çekici kurtarıcı hizmetleri konusunda sizlere destek olmaktan guru ve onur duyarız. 7 gün 24 saat hizmet politikası anlayışımız ile sizler nerede olursanız olun veya hangi gün hangi saat olursa olsun bizlere ulaştığınızda sizlere yol yardımı hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Bizlere  WhatsApp iletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Sürekli güncellenen web sitemizi ziyaret ederek bizlere orada bulunan iletişim formundan da ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir oto çekici, yol yardımı ve kurtarıcı ailesinden herkese selamlar ve saygılar.